Oferta

EKO EUROC

realizuje dostawy urządzeń DEWA w postaci stacjonarnych i przewoźnych linii zagęszczania i odwadniania osadów.

Oferuje pomoc w zakresie doboru urządzeń zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika, dostawy, montaż urządzeń oraz opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną.

O Firmie DEWACO LTD

DEWACO LTD jest fińską firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji specjalistycznych urządzeń oraz kompletnych linii technologicznych, dla potrzeb komunalnych i przemysłowych oczyszczalni ścieków .
Opierając swą produkcję na pracy zespołu zdolnych, doświadczonych i nowocześnie wyposażonych inżynierów, DEWACO oferuje swoim odbiorcom stale modernizowane urządzenia, wzbogacane o coraz nowsze, własne rozwiązania techniczne uwzględniające sugestie użytkowników.

DEWACO ma w swojej ofercie do zaproponowania odbiorcom linie do odwadniania osadu z prasami filtracyjnymi w różnych typach i wydajnościach, zagęszczacze osadu oraz akcesoria takie jak stacje polielektrolitu, flokulatory, przenośniki ślimakowe i inne.

Dbałość o wysoką jakość oferowanych urządzeń i zadowolenie odbiorców jest priorytetem firmy dlatego do produkcji stosowane są optymalne materiały i surowce, najlepsze komponenty a proces produkcji realizowany jest wg ścisłych rygorów jakościowych ISO 9001.